Řešíte v současnosti katastr nemovitostí? Potřebujete do něj zapsat svoji stavbu, rekonstrukci nebo pozemek? Pokud ano, pak asi víte, že budete potřebovat geometrický plán. Tento doklad vypracovává profesionální geodet a je nutným dokumentem pro katastr nemovitostí. Bez něho nelze kýžené změny provést. Nicméně jak takový geometrický plán pro zápis stavby do katastru nemovitostí získat?

Obvykle ho nabízí jakákoliv geodetická kancelář nebo geodet. Záleží samozřejmě také na povaze vašeho projektu, neboť některé geodetické kanceláře se v rámci svých geodetických služeb zaměřují spíše na B2B segment, to znamená firmy, továrny nebo větší korporátní objekty. Jste-li jednotlivec či rodina a váš pozemek je spíše menšího rázu, doporučujeme zápis do katastru řešit například s touto firmou.

VISIONPLAN je původem plzeňská geodetická kancelář, která se specializuje na geometrické plány všeho druhu, ať už podklady pro katastr nemovitostí, vyznačení věcného břemene nebo rozdělení pozemku. Vykonává své služby již osmým rokem a s pomocí té nejmodernější technologie. Nebudete zklamáni.

Close Váš košík
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategorie