Léto končí, noci jsou stále chladnější a tak je nejvyšší čas připravit se na podzim. Ať už se chystáte do školy nebo po dovolené do práce, nové tričko vám určitě pomůže se z letního pomalejšího tempa přepnout zase na plný výkon.  A nejen tričko. Klidně si můžete pořídit úplně celý nový outfit.

Tipy, kde si koupit levné a sexy oblečení

Tak třeba v aktuálním letáku Takko najdete nápady na to, jaké kousky zkombinovat do perfektního celku. Kalhoty, trička, pulovry, bundy, mikiny, vesty a spousta doplňků vytvoří skvělý základ pro podzimní kombinování. Ať už bude venku babí léto, nebo první plískanice, díky Takko budete mít vždy co na sebe vy i vaše děti.

Leták Kik platný do 9. září cílí hlavně na maminky školáků. Každá matka ví, že dětského oblečení není nikdy dost a děti se jsou schopné umazat hned několikrát za den. Proto Kik nabízí oblečení na návrat do školy od kalhot, triček s krátkým i dlouhým rukávem a mikin až po vesty i bundy. A najdete tu také vybavení pro malé sportovce i pro volný čas (trička, mikiny, legíny, tepláky, softshellové overaly) a doplňky, jako třeba čepice pro chladná rána. Nechybí ani spodní prádlo a pyžama.

Aktuální nabídka Lidlu platná do neděle 27. srpna míří zase na muže – od ponožek po mikinu se tu můžete vkusně a výhodně obléct. Na své si tu přijdou i příznivci podzimních vyjížděk na kole. Nabídka Na kolo uspokojí zájemce o cyklistické oblečení (dresy, kalhoty, bundy či rukavice), bezpečnostní vybavení (helmy, sada LED světel) i doplňky (cyklistické tašky, držák na mobil, taška s nářadím a další příslušenství).

Nebuďte nostalgičtí po letních radovánkách. I podzim si můžete skvěle užít, stačí se na něj jen pořádně vybavit.